YUTAKI M - NEDĚLENÝ SYSTÉM

 YUTAKI S - DĚLENÝ SYSTÉM

 YUTAKI S COMBI - DĚLENÝ SYSTÉM

                                      S VESTAVĚNOU NÁDRŽÍ TUV

  OHŘEV TUV

 

 

 


 

Hitachi nabízí tepelná čerpadla Yutaki v neděleném provedení YUTAKI M, v děleném provedení YUTAKI S (venkovní a vnitřní jednotka) a s vestavěnou nádrží pro ohřev TUV - YUTAKI S COMBI

Ohřev TUV (teplé užitkové vody) pomocí tepelného čerpadla je nejefektivnějším a nákladově nejvýhodnějším způsobem, jak v domácnosti, tak  i v komerčních budovách. Jedná se o dokonalou náhradu za elektrický ohřívač vody.

 

 

 

Tepelná čerpadla vzduch-voda jsou určená pro vytápění rodinných domů, výrobních prostor, menších hal a autodílen a stojí v čele energetických inovací. Tento typ čerpadel zachytává energii ze vzduchu a předává ji na výměník naplněný chladivem. Zachycené teplo je dále přeneseno do vody, která je po té připravena k použití v topném systému a pro zajištění veškerých domácích potřeb na teplou užitkovou vodu.

 

 

  

Ohřev teplé užitkové vody v rámci systému multisplit - TRIPLE C od Hitachi

Zařízení v zapojení multisplit umožňujíce chlazení, vytápění a ohřev TUV (ne však současně). Na venkovní jednotku je možné připojit 1 až 4 vnitřní jednotky: nástěnné, kanálové, kazetové, parapetní a také nádrž na TUV YUTAMPO (190L nebo 270L).