Vodní systémy Panasonic 

Panasonic nabízí vysoce efektivní a ekologická průmyslová tepelná čerpadla se systémem VRF s jednoduchým a uživatelsky přívětivým dálkovým ovládáním Smart Cloud. Systém ECOi-W s výkonem od 20 kW to 210 kW a vysokou energetickou účinností je vhodným řešením pro komerční účely, například hotely či kanceláře, ale i továrny a skladovací prostory. ECOi-W poskytuje optimální výkon ve všech klimatických podmínkách.

     

 

Zařízení se vyrábí s výkony venkovních jednotek od 20 kW do 210 kW. Provoz venkovních jednotek je od -17ºC (pro topení) do 50ºC (pro chlazení). Teplota výstupní vody dosahuje při chlazení od -10ºC (s použitím glykolu) do 17ºC a při topení od 20ºC do 50ºC .

Jedinečnost ECOi-W spočívá v teplotě výstupní vody až do -10ºC při chlazení, což může zajistit provozní teplotu procesních zařízení například v továrnách.

Zařízení je snadno a ovladatelné a navíc k základním ovládacím funkcím má ještě další užitečné a snadné ovládací prvky, kterými jsou například inteligentní systém kontroly pro teplotu vstupní vody či noční program pro redukci elektrické spotřeby a hluku.

 

Panasonic_chillery.jpg