FANCOIL podparapetní

AQUAREA AIR: PAW-AAIR

Řada tepelných radiátorů Aquarea Air pro použití s tepelným čerpadlem je kromě vyšší účinnosti a tiššímu chodu speciální svým štíhlým elegantním provedením (pouze 13 cm). Lze je umístit na podlahu či na stěnu. Součástí Fancoilu Aquarea Air je třícestný ventil a vestavěný displej s řídícím termostatem.

Při teplotě topné vody 35°C jsou zařízení schopna ohřívat místnost s minimálním výkonem se zapnutými vnitřními mikroventilátory, které ofukují jen čelní panel s tím, že se využívá hlavně sálavá složka tepla a vzduch je ohříván jen minimálně. Ale téměř bezhlučně. Pro dosažení většího výkonu pak běží Fancoil se zapnutým hlavním ventilátorem, který je velmi tichý a úsporný. Při tomto způsobu provozu se využívá pro vytápění místnosti vzduch ohřátý průchodem přes výměník a vyfukovaný přes horní mřížku Fancoilu ven do místnosti. Výkon se pak podle potřeby řídí zvýšením nebo snížením otáček ventilátoru.

V letním období při chlazení se sálavá složka nevyužívá a mikroventilátory jsou zastaveny. Zabrání se tím rosení čelního kovového panelu jednotky.

Díky Fancoilům Aquarea Air je možný provoz tepelného čerpadla s nízkou teplotou vody v topném okruhu a s dosažením nejlepšího topného faktoru. Optimální je navrhovat systém pro teplotu topné vody 35°C.

Fancoily Aquaea Air jsou nabízeny v 6 výkonech od .... do .... kW při chlazení a od .... do .... kW při topení.

NÁZEV SADY

VÝKON CHLAZENÍ (kW)

střední / super vysoké

VÝKON TOPENÍ (kW)

střední / super vysoké

PAW-AAIR-200-1

 

 

PAW-AAIR-700-1

 

 

PAW-AAIR-900-1

 

 

 

PDF ceníkKatalogový list PANASONIC FANCOIL PODPARAPETNÍ >>>