MONOBLOC 

 SPLIT - High Performance (HP) - NÁSTĚNNÉ

                                                            - ALL IN ONE

                  - T-CAP - NÁSTĚNNÉ

                                - ALL IN ONE

 HYDRO-SPLIT - generace L - NÁSTĚNNÉ

                                                     - ALL IN ONE

                                - generace M 

 OHŘEV TUV

FANCOILY

 

 


 

Tepelná čerpadla vzduch-voda jsou určená pro vytápění rodinných domů, výrobních prostor, menších hal a autodílen a stojí v čele energetických inovací. Tento typ čerpadel zachytává energii ze vzduchu a předává ji na výměník naplněný chladivem. Zachycené teplo je dále přeneseno do vody, která je po té připravena k použití v topném systému a pro zajištění veškerých domácích potřeb na teplou užitkovou vodu.

Tepelná čerpadla Panasonic jsou k dispozici v neděleném provedení MONOBLOC i v děleném provedení SPLIT s venkovní jednotkou a vnitřním HYDROBOXEM, dále také ve variantě SPLIT ALL IN ONE, která mají HYDROBOX s vestavěnou nádrží pro ohřev užitkové vody. 

Ohřev TUV (teplé užitkové vody) pomocí tepelného čerpadla je nejefektivnějším a nákladově nejvýhodnějším způsobem, jak v domácnosti, tak  i v komerčních budovách. Jedná se o dokonalou náhradu za elektrický ohřívač vody.

Fancoil je jednotka sloužící pro chlazení i topení tepelným čerpadlem a dá použít jako náhrada standardních litinových radiátorů.

 

 

 

NOVINKA 2022 - Panasonic Aquarea EcoFleX

První zařízení na trhu umožňující současné vytápění klimatizací a zásobování teplou užitkovou vodou pouze jednou venkovní jednotkou. Systém využívá rekuperace odpadního tepla z klimatizace k ohřevu vody. Dostupné od dubna 2022.

 

 

Tepelná čerpadla Panasonic generace J

Nová generace tepelných čerpadel vzduch - voda Panasonic Aquarea. Generace J již funguje s chladivem R32, což vylepšuje některé jejich výkonnostní parametry. Drobné změny jsou oproti předchozí generaci H i ve vnitřním uspořádání zařízení.

   

 

Vzdálené ovládání tepelných čerpadel: Panasonic Aquarea Smart Cloud

Dálkové řízení tepelných čerpadel umožňuje provádět úplnou vzdálenou kontrolu a správu systému Aquarea. To vše jednoduše na dálku, bez nutnosti přítomnosti u zařízení!

 

  

Tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea All In One

 

 

 

PDF ceníkPříklady použití TČ Panasonic Aquarea v domácnosti >>>

PDF ceníkPříklady použití TČ Panasonic Aquarea v komerčních objektech >>>

PDF ceníkŘízení a konektivita TČ Panasonic Aquarea >>>

PDF ceníkPříslušenství a ovládání >>>

PDF ceníkTabulka topných a chladících výkonů >>>